Тарас Шелестюк: «Для мене наші люди це супергерої в реальному житті»

Тарас Шелестюк: «Для мене наші люди це супергерої в реальному житті»

Український боксер напівсередньої ваги Тарас Шелестюк розповів одному з національних інтернет-медіа про переживання щодо нападу росії на Україну, спілкування з рідними, а також про велику повагу до захисників, які обороняють Україну.

Тарасе, як ти дізнався, що почалася війна?

— У Лос-Анджелесі було 7:30 вечора. Я був удома і відпочивав після важкого тренувального дня. Ми з дружиною повечеряли, після чого взяв телефон і побачив новину, що російські війська завдали ударів по Україні. У першу секунду був шок і не сприйняття того, що відбувається. Далі одразу почали зв’язуватися з батьками та координувати їх, як і що робити, куди їхати та триматись разом. І завдяки допомозі друзів, все вдалося зробити швидко і оперативно.

Що скажеш про дії українських захисників?

Я пишаюся нашими людьми. Для мене вони супергерої у реальному житті. Я щодня це говорю своїй мамі та батькам своєї дружини, що вони герої. Це так і є! Вся країна згуртувалася і бореться за свою свободу та світле майбутнє. Велика повага до нашого президента і всіх тих, хто залишився в Україні, а не втік і не зрадив нашу країну!

Яка твоя думка: коли завершиться війна?

Хочеться, щоб це закінчилося, якнайшвидше. Щоб люди перестали гинути на цій війні, бо кожна смерть українця – це трагедія. Вірю у перемогу України, але коли і як це закінчиться, найімовірніше, ніхто не зможе сказати точно. Слава Україні! Героям слава!

Пресслужба ФБУ за матеріалами сайту Xsport

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.