Служителі одного пана, який рветься до влади в українському боксі, з перших днів російського вторгнення ведуть брудну, ганебну діяльність та пропаганду розколу українського боксу!

Служителі одного пана, який рветься до влади в українському боксі, з перших днів російського вторгнення ведуть брудну, ганебну діяльність та пропаганду розколу українського боксу!

У той час, коли ВСІ українці об’єднались для боротьби з ворогом, «опоненти українського боксу» займаються на території нашої країни типовою російською пропагандою, збурюючи українську спільноту проти національного боксу.

ТАК. Учора в Інтернеті з’явилась інформація про те, що «ФБУ займається мародерством…», мовляв, «розкрадає кошти в армії».

Тож, для цих «писак та їхніх покровителів», роз’яснюємо детальніше, а вам, наші шановні читачі повідомляємо, що:

  • – представники ФБУ займалися проектом з благодійного постачання до України бронежилетів із однієї з європейських країн. Було визначено, що організацією та доставкою займатиметься фонд «100% життя». Коли бронежилети надійшли до Києва, представники ФБУ Ю. Андрійчук та Т. Лебедєва, передали обмундирування військовим тероборони у Київській області.

По-друге, коли ОДНІ думають про гроші (заради чого, власне, рвуться до влади будь-якими шляхами), бо навіть у своїй публікації про «так зване мародерство збоку ФБУ», згадали про ГРОШІ, не знаючи про те, що ФБУ ОТРИМАЛА ВІД ФОНДУ «100% життя» лише БРОНЕЖИЛЕТИ,

ми, Федерація боксу України, думаємо про перемогу України над окупантами, усіляко допомагаючи українській армії.

ТО В ЧОМУ Ж МАРОДЕРСТВО, ПАНОВЕ? Можливо, цей термін більше підходить тим особам, які намагаються розколоти український бокс, бо вони ж дійсно мародерили кошти у дітей, збираючи внески на дитячі змагання… То ж знають, що таке мародерство не з чужих слів)

Складається таке враження, що служителі одного пана, який рветься до влади в українському боксі, не підтримують службу ФБУ українському народові та українським військовим.

ГАРАЗД, наступного разу ми допомагатимемо нашим військовим без «афішування», адже, хто-зна, на кого працюють вони, опоненти українського боксу…

ОРКИ МАЮТЬ ЗНАТИ, ЩО ФБУ, ЯК І РЕШТА ОРГАНІЗАЦІЙ УКРАЇНИ, РОБИТИМЕ ВСЕ, ЩОБ ДЕКЛАСУВАТИ ВОРОГА!

ВСЕ БУДЕ Україна!

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.