Збірна України з боксу посіла перше загальнокомандне місце на чемпіонаті Європи серед молоді

У Болгарії завершилась Європейська першість з боксу серед молоді 2004/2005 років народження. Змагання проходили у Софії з 14 по 22 квітня. Більше 400 учасників із 40 країн задекларували участь у найпрестижнішому континентальному змаганні під егідою Європейської конфедерації боксу. За підсумками турніру найкращою командою було визнано збірну України. Наші хлопці та дівчата завоювали 9 медалей, з яких 5 золотих, 2 срібні та 2 бронзові. Другою командою в заліку стала збірна Англії, боксери якої здобули 7 нагород, з яких 4 золоті. Трійку найкращих замкнули боксери Ірландії, які мають в своєму доробку 8 нагород, з яких 3 золоті.