Меморіал Павла Лущевського. Усі українці з медалями!

Українська команда, згуртована з боксерів Вінницької області, виграла п’ять нагород на Меморіалі Павла Лущевського в Молдові. Таким чином, медалі отримали усі українці, що взяли участь в меморіальному турнірі.

Найкращих показників домоглися українські боксери, що виступали в категорії 63,5 кілограмів. Мова про Матвія ШАМАЛЮКА та Геннадія МАСЛЕННІКОВА, які здобули ЗОЛОТО.

Ще двоє українців виграли срібло. Федір ФРІЗ фінішував другим у категорії 54 кілограми, а Максим ЖИГАРОВ удостоївся срібної медалі в категорії 67 кілограмів. Цікаво, що, за попередньою інформацією, Максим ЖИГАРОВ мав проводити матчеву зустріч, але організатори вирішили визнати цю зустріч фінальною в категорії 67 кілограмів. Таким чином, наш боксер став срібним призером престижного змагання.

І, нарешті, п’ятим медалістом у складі української команди став Ілля СУСЛОВ. На його рахунку бронза в категорії 60 кілограмів.

Вітаємо усіх наших боксерів з успішними виступами в турнірі!