Новини з регіонів. В Черкасах нагородили чемпіонку Європи Тетяну Довгаль та її тренерів

Новини з регіонів. В Черкасах нагородили чемпіонку Європи Тетяну Довгаль та її тренерів

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко та перший заступник міського голови, президент федерації боксу Черкаської області Сергій Тищенко зустрілися з чемпіонкою Європи  серед молоді Тетяною Довгаль та її тренерами Іллею Дубовим та Олександром Піскуном. Керівництво міста відзначило великі здобутки дівчини на міжнародній боксерській арені.

Нагадаємо, що на чемпіонаті Європи серед молоді, що проходив у Софії дівчина перемогла суперниць з Туреччини, Словаччини, Фінляндії та виконала норматив майстра спорту України міжнародного класу. Окрім того, Тетяна Довгаль також тріумфувала на міжнародному турнірі Bornemissza, де у фіналі здолала досвідчену представницю Казахстану – фіналістку Чемпіонату Азії Айгерім Кабдолду.  Тетяна та її тренери отримали подяки та спеціальні подарунки.

«Я щиро радий за Тетяну та її наставників Іллю Дубового та Олександра Піскуна. Вони зробили серйозну роботу і здобули важливі перемоги для всього нашого краю. Для нашого міста та всієї України брати участь у таких пріоритетних міжнародних змаганнях – це велика честь, гордість і відповідальність. Кожна здобута медаль — це доказ, що наш народ неможливо зламати та підкорити, ми — нація сильних та непереможних! Адже кожен з нас бореться за нашу країну на власному фронті! «Україна перемогла!», — ця фраза пролунає ще не один раз! Дуже важливо зараз в період війни підтримувати наших спортсменів та не забувати за них, за їхню постійну працю і здобуті досягнення . В Черкасах ми завжди відзначаємо наших спортсменів за їх здобутки. Вони цього заслуговують, адже завдяки ним лунає гімн України у світі.  В наш час потрібна єдність, а спорт завжди об`єднює. Перемоги українських боксерів на міжнародній арені нині як ніколи надихають наших воїнів, які нині боронять країну від російських загарбників і воюють на передовій»,Сергій Тищенко.

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.