У суботу пройшов турнір з боксу до дня Збройних сил України.
На відкритті турніру начальник Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка бригадний генерал Анатолій Шевченко привітав своїх бійців та побажав всім успіху в змаганнях.
Також серед почесних гостей заходу був заслужений тренер України та перший тренер Віталія та Володимира Кличків – Володимир Золотарьов, непереможний чемпіон Європи за версією WBO в напівлегкій ваговій категорії – Олег Малиновський і віце-президент Федерації боксу Києва, радник президента ФБУ – Геннадій Ніколайчук.
Загалом в турнірі з боксу взяли участь 60 боксерів, змагання проводились як серед юнаків так і серед дівчат.
В такий непростий для нашої країни час дуже важливо підтримувати розвиток українського боксу. Сподіваємось, проведення сьогоднішнього турніру стане гарною щорічною традицією!
Слава Україні та ЗСУ!
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-19_21-22-46-2-1024x724.jpg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-19_21-22-44-1024x723.jpg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-19_21-22-47-724x1024.jpg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-19_21-22-49-837x1024.jpg)
ЗАЛИШИТИ Коментар