З 29 березня по 2 квітня в Каунасі (Литва) пройшов 27-й міжнародний турнір класу “А” серед еліти чоловіків імені Альгірдаса Шоцикаса

На цьому турнірі Україну представляли 15 боксерів та одна боксерка:

• Вага 51кг – Дмитро Замотаєв (капітан команди)

До фінальної частини змагань серед українців потрапили 8 спортменів:

Капітан команди Дмитро Замотаєв впевнено переміг шотландця Маллігана Ленона. Айдер Абдураімов переміг латвійця Прокудінса Матвійса. Данило Заморило переміг суперника з Шотландії. Віктор Петров потрапив у фінал, здобувши перемогу над бельгійцем Адвиметажем Арігоном. Юрій Захарєєв переміг шотландця МакГренра Гаррі. Олександр Хижняк впевнено переміг англійця Мусу Ратміна. Аркадій Карцан здобув впевнену перемогу над поляком Березніцкі Матеушом.

Першого квітня українські боксери виспупили у фіналі міжнародного турніру в Литві.

Дмитро Замотаєв (51кг) бився із ангілйцем Кіраном МакДональдом.

Айдер Абдураімов (57кг) у фіналі зустрічався із естонцем Кірілом Серіковим.

Данило Заморило (63,5кг) виступав проти казаха Сулатана Муссінова.

Віктор Петров (67кг) боксував проти шотландця Метью МакДональда.

Юрій Захарєєв (71кг) у фіналі вийшов проти поляка Сезара Знаменіча.

Олександр Хижняк (80кг) зустрівся у фіналі із казахом Жанібеком Картабаєвим

Аркадій Карцан (92кг) виступив у фіналі змагань проти потужного англійця Патріка Брауна.

Раїса Піскун (80кг) у фіналі зійшлась із литовською боксеркою Габріель Стонкуте.