На участь у цьому турнірі цього року зареєструвалось 25 країн.
«Турнір був проведений на дуже високому рівні. Прекрасні номери, харчування та зал проведення боксерських поєдинків, а головне – все в одному місці. Наша команда посіла друге командне місце, хоча ми могли б зайняти і перше, якби не помилка рефері», – ділиться враженнями від турніру президент ФБУ Кирило Шевченко, який особисто був присутній на змаганнях разом з командою.
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/350132432_901722314257993_8966596415011122937_n-1024x683.jpg)
На тцьому престижному турнірі класу “А” українські боксери здобули 5 “золотих” нагород, а саме чемпіонами стали: Ярослав Михалушко, Богдан Толмачов, Павло Іллюша, Ратмір Турчанінов та Дмитро Колісніченко.
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/350788862_6461653997205990_88787985845138348_n-1-1024x682.jpg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/350312517_1181887715793571_1413743982125582492_n-1-1024x683.jpg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/350135035_6364978786857593_1714448009436978336_n-1-1024x683.jpg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/350343445_1962939590709101_1817121759901661776_n-1-1024x683.jpg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/350345792_2188436151341166_8339361978477599411_n-1024x683.jpg)
Маємо 4 “срібних” медалей, які здобули Данило Лозан, Руслан Цикало, Геннадій Масленніков та Ашот Кочарян.
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/350934636_633611978350201_8761587074508653036_n-1024x682.jpg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/350105334_635459881813286_5298245705775952244_n-1024x683.jpg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/350031802_248936797737277_123843177204676945_n-1024x683.jpg)
А також, в активі збірної команди України дві “бронзові” нагороди, які здобули Андрій Халецький та Василь Ткачук.
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/img_8463-1-1024x682.jpg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/img_8451-1-1024x1024.jpg)
Українська команда команда також отримала дві індивідуальні нагороди. Кращим боксером турніру в Ейндховені визнали Павла Іллюшу.
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/350922085_2444289815749391_3659866834652548338_n-1024x683.jpg)
Нагороду “кращому судді” вручили Святославу Дьомкіну.
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/350333540_5913924902069794_6281110753345651360_n-1024x682.jpg)
Лідер збірної України у ваговій категорії до 86 кілограмів Богдан Толмачов та другий номер чемпіонату України 2022 року у ваговій категорії до 67 кілограмів Ярослав Михалушко поспілкувались із прес службою федерації боксу України про свої виступи на турнірі в Нідерландах.
“Ми пройшли досить довгу підготовку до цього турніру, провівши певну кількість поєдинків на попередніх турнірах я набрався бойового досвіду та гарно провів цей турнір. У фіналі я зустрівся із Леганассом Ідрісом (Бельгія), якому програв на минулому турнірі в Литві на півфінальній стадії. Проте, цього разу я взяв реванш і вважаю, що показав гарний бокс, не зважаючи на травму, яку я отримав напередодні турніру.
Хочу висловити слова подяки нашим Збройним Силам України, якщо б не вони, кожен з нас не зміг би тренуватись у тих умовах, в яких ми зараз знаходимось. А також, дякую нашому керівництву, за те, що приїхали нас підтримати та врівноважили неоднозначне суддівство на цьому турнірі”, – ділиться Богдан Толмачов.
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/350138662_2200485780160452_3848479092222543828_n-1024x683.jpg)
Ярослав Михалушко зокрема розповів про те, який міжнародинй турнір для нього був найважчим цього року та про те, як почував себе:
Я думаю, що найважчий турнір цього року був в Угорщині (Дебрецен). Там було більше конкурентних бійців, більше поєдинків і всі вони були з дуже хорошими боксерами. Я задоволений своїм виступом, приїхало багато країн, це крутий турнір. До цих змагань я підійшов у дуже гарній формі, почував себе заряджено та дуже впевнено, але думаю, що є ще куди додавати.
Поки не знаю, де буду далі боксувати, тому чекаємо інформації. Хотів би подякувати нашим воїнам за можливість боксувати та спокійно жити.
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/350522560_775832507463597_4156799495600694104_n-1-1024x683.jpg)
Федерація боксу України дякує нашим спортсменам, їх тренерам, медичному штабові та всім, хто підтримував команду за ці чудові результати.
ЗАЛИШИТИ Коментар