В Баварії Андрій Петрович зустрівся із віцепрезидентом Державного парламенту Карлом Фреллером у державних справах.
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo1686136168-768x1024.jpeg)
Окрім робочого візиту у державних справах віцепрезидент ФБУ відвідав один із боксерських клубів у Мюнхені «Leo’s Boxgym», де він поспілкувався з його власником та тренером Левентом Сакуром.
Він дуже поважає український бокс та підтримує Україну у війні проти російського агресора.
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo1686136168-1-768x1024.jpeg)
Андрій Стріхарський та Левент Сакур обмінялися досвідом розвитку боксу, своїми поглядами та ідеями, а також, домовилися в майбутньому про проведення спільних навчально-тренувальних зборів, а згодом і змагань, в яких візьмуть участь кращі юні українські боксери та боксери баварського клубу.
Вдячні за підтримку України та українських боксерів!
ЗАЛИШИТИ Коментар