Президент федерації боксу України Кирило Шевченко прокоментував лист, в якому йдеться про те, що федерація боксу України під керівництвом Володимира Продивуса оплатить всі витрати для участі в чемпіонаті Європи у Словенії юнацьких збірних України з боксу. 

Президент федерації боксу України Кирило Шевченко прокоментував лист, в якому йдеться про те, що федерація боксу України під керівництвом Володимира Продивуса оплатить всі витрати для участі в чемпіонаті Європи у Словенії юнацьких збірних України з боксу. 

Звертаємо вашу увагу, що ані печатка, ані керівник ФБУ Продивус не затверджені, їх не існує законно. Нагадуємо, в липні цього року 25 федерацій з 27 надіслали листи, що не визнають конференцію 17.12.2021 року і нк визнають Продивуса В.С президентом ФБУ, з ними можна ознайомитись на офіційному сайті ФБУ 

«Від імені нашої федерації, хотів би сказати, що ми самі покриємо всі витрати задля участі наших спортсменів у ЧЄ в Словенії. В нашій країні війна, Міністерство молоді та спорту не може фінансувати всі турніри тому була пропозиція, що хто може з батьків оплатити виступ той це робить, а хто ні, федерація боксу України бере ці витрати на себе. Ми відправили в Румунію нашу юніорську збірну, де вони показують дуже гарний результат, і протягом 2022 та 2023 років відправляли всі наші збірні на змагання. Тому не потребуємо допомоги від Продивуса.

Він написав, що оплатять проживання, харчування, проїзд та страхування на кожного, окрім цього їм ще необхідно екіпірування для виступу, яке ми вже придбали і оплатили. Це перше. 

По-друге не зрозуміло звідки ці гроші він візьме, можливо, у свого боса Кремльова проте, такі російськи гроші, я гадаю, нікому із українців не потрібні. Нас не купили та ніколи не куплять, як він не розуміє, проте не дивно, бо сам він їздить по світу за гроші IBA, спонсором якої є «Газпром». 

У юридичних деклараціях видно, що колишня дружина Володимира Степановича відсудила у нього майже все майно (Дуже їй дякуємо за це, тому що він в неї теж хотів усе відібрати, але не вийшло.). Зокрема відсудила й колишній офіс ФБУ, який не може бути у чиїйсь власності. Тому задля того щоб взяти на себе витрати на команду їх необхідно ще десь взяти.  

По-третє, на своїй не законній конференції від 17.12.2021 року Продивус обіцяв надати звіт за бюджет у розмірі 37 млн грн за 2021 рік, який так ніхто і не бачив. І ще не забуваємо, що перед «Українськими Отаманами» також величезний борг – 650 тисяч доларів ще з 2014 року. Порадив би перед тим як давати нові обіцянки з приводу фінансування, розібратись зі старими боргами та віддати нашим боксерам гроші, а також офіс ФБУ, який відсудила його дружина. Ці дешеві виступи і обіцянки щось оплатити для наших боксерів нікому не цікаві вже.

Тому, керівництво ФБУ не потребує ніяких подачок, як і наші спортсмени та тренери, всі розуміють з чиїх рук ці гроші. Також, майже ніхто не визнає ці зміни в Мінʼюсті, окрім слуг Продивуса. Незабаром все буде вирішено законно і стане на свої місця. 

Якщо вже Володимир Степанович такий щедрий, відправте краще гроші на допомогу українській армії, яка щодня боронить нашу батьківщину ціною власного життя.

Напевно, на це грошей немає, як і завжди не було фінансування чемпіонатів України, міжнародних змагань та іншого, про що він завжди писав будучи президентом ФБУ і всі ми їздили за свій рахунок. А у його готелі «Львів» за його сприяння проводили збори вдвічі дорожче, ніж на Олімпійській базі у Конча-Заспі, про це ми також не забули.

Окремо звернусь, до тих, хто підтримує Володимира Продивуса, якого в Україні не було рік, та півтора роки він нічого не робив для Українського боксу: ні в суддівстві, ні у виступах наших збірних команд, бо він працює із росіянином Кремльовим. Прохання всім  відкрито показати свою позицію, якщо є сміливість і якісь принципи, щоб ми розуміли, «хто є хто».

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.