«У нас чудовий результат. Нас чекають напружені фінальні поєдинки, ми віримо в команду!
На нараді дійшли до висновку, що всі викладаються на повну, що стосується хлопців, трохи не вистачає досвіду виступів на міжнародному рівні, але на це є обʼєктивні причини. В країні війна. Також, суддівство могло бути краще, але в цілому усе досить не погано! Дівчата блискуче виступають!
Хочу відмітити класний мікроклімат у команді, хлопці з дівчатами тренуються разом і підтримують один одного безпосередньо на боях, а це в першу чергу заслуга тренерського штабу!
Я пояснив молодим спортсменам, наскільки важливі їх перемоги для наших захисників, завдяки яким ми маємо можливість жити, тренуватися та приймати участь у змаганнях! Дякуємо їм за все!
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-30_13-06-22-1024x768.jpg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-30_13-06-23-768x1024.jpg)
ЗАЛИШИТИ Коментар