У капітально відремонтованому залі було встановлено новий ринг фірми, який придбали за кошти місцевої фірми SunVitaGroup, а також за допомогою всіх небайдужих до спорту та боксу людей цієї громади.
На відкриття прийшли запрошені представники обласної та міської влади, представники федерації боксу України Мирослав Карабін та Павло Василинчук.
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-13_18-55-32-1024x768.jpg)
А також, були присутні наші славні воїни ЗСУ .
Член Виконкому ФБУ, перший віцепрезидент Івано-Франківської обласної федерації боксу, голова відділення НОК України в Івано-Франківській області – Мирослав Карабін привітав усіх присутніх на цьому заході від імені президента ФБУ Кирила Шевченка та президента Івано-Франківської обласної федерації боксу України Романа Мулика.
Він наголосив, що надалі таких подій буде все більше, адже здоровʼя наших дітей, стоїть на першому місці. І навіть в такий складний час ми будемо знаходити можливості розвивати бокс в Україні.
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-13_18-55-34-2-1024x683.jpg)
ЗАЛИШИТИ Коментар