У заході прийняли участь 55 членів осередку. За результатами голосування головою ЗООФБУ було обрано Максима Денщика.
Обовʼязки генерального секретаря буде виконувати Владислав Ніколенко. Віцепрезидентами було призначено: Сергія Пешкина, Руслана Щербину та Іллю Суворова.
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-18_16-07-07-2-1024x768.jpg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-18_16-07-06-1024x768.jpg)
Під час засідання президент Запорізького обласного осередку ФБУ запропонував обрати делегатом від ЗООФБУ на конференцію Федерації боксу України, яка пройде 9 вересня у Житомирі – Сергія Пешкина. А також, запропонував висунути й підтримати кандидатуру Шевченко Кирила Валерійовича на посаду Президента ФБУ.
Вітаємо федерацію боксу Запорізької області із початком діяльності, бажаємо всім удачі на нових посадах та вдячні за підтримку і співпрацю в напрямку розвитку українського боксу!
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-18_16-07-06-2-1024x768.jpg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-18_16-07-05-768x1024.jpg)
ЗАЛИШИТИ Коментар