До наступного етапу крокують:
Жінки: 52кг: Дарʼя Гутаріна, Діана Петренка; 57кг: Крістіна Ющук, Тетяна Кравчук; 63кг: Каріна Вовк, Ольга Гірак, Олександра Маєвська, Марина Мальована.
Чоловіки: Данило Стрілець (54кг); 57кг: Михайло Дзязько, Віталій Солянік, Владислав Стась, Айдер Абдураїмов; 60кг: Тимур Бобошко, Богдан Бейда, Руслан Цикало, Олександр Дрозд, Артур Тарасов, Мирослав Гончар; 63,5кг: Зоравор Петросян, Влад Корябін, Артем Уманець, Максим Садовський, Алі Дагли, Нікіта Погожий; 67кг: Базорбой Матьякубов, Ігор Христосов, Вадим Ковальчук, Микола Халус, Данило Лозан; 71кг: Ярослав Михалушко, Роман Мороз, Максим Коберник, Богдан Доценко, Ратмін Турчанінов, Костянтин Джус, Адем Набієв, Вʼячеслав Бригаденко; 80кг: Микита Засенок, Іван Папакін, Денис Корнєєв, Владислав Дудар, Артем Невдобинко; Ілля Зіньковський (+92кг).
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/08/84548465-320f-4e28-b266-c7e92ae1410d-1024x768.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/08/005b1e85-2c2b-4ca4-b3df-bab70a15cd0f-1024x768.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/08/1f4abcb8-3ba8-4751-b637-f7508a43a0ca-1024x682.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/08/349b4e8e-cf24-4bdc-907d-222a7a99cf0b-1024x768.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/08/7166603c-a744-4e4b-97f3-1e4d1a523754-1024x682.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/08/1afdfe8b-575f-4dfc-b148-a2bdd40d0434-1024x768.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/08/d86be9af-350b-4ad6-b9e9-83b55762ea6a-1024x768.jpeg)
ЗАЛИШИТИ Коментар