Наші спортсменки запекло змагалися за звання чемпіонок Кубка України.
Отож вітаємо чемпіонок та призерок:
48кг: Ольга Шалімова – 1 місце (Запорізька), Софія Турбініна – 2 місце (Львівська), Інна Супруненко – 3 місце (Київська);
50кг: Юлія Демʼяненко – 1 місце (Київ), Поліна Полванова – 2 місце (Дніпропетровська), Діана Туркалевич – 3 місце (Івано-Франківська), Анастасія Коваленко – 3 місце (Черкаська);
52кг: Інна Статкевич – 1 місце(Київ), Дарʼя Гутаріна – 2 місце (Івано-Франківська), Діана Петренко – 3 місце (Черкаська), Дарина Бугера – 3 місце (Київ);
54кг: Вікторія Шкеул – 1 місце (Дніпропетровська), Марія Мірошніченко – 2 місце (Київ), Анна Індик – 3 місце (Донецька); Анастасія Петренко – 3 місце (Київ);
57кг: Крістіна Ющук – 1 місце (Сумська), Любов Окша – 2 місце (Київ), Сабіна Новосад – 3 місце (Хмельницька), Ангеліна Лахно – 3 місце (Київ);
60кг: Тетяна Довгаль – 1 місце(Черкаська), Анастасія Молочко – 2 місце (Київ), Софія Нікішина – 3 місце (Київ), Анна Жуковська – 3 місце (Волинська);
63кг: Марина Мальована – 1 місце (Черкаська), Каріна Вовк – 2 місце (Тернопільська), Олександра Маєвська – 3 місце (Київ), Ольга Гірак – 3 місце (Івано-Франківська);
66кг: Юлія Філіпова – 1 місце (Кіровоградська), Наталія Мерінова – 2 місце (Івано-Франківська), Аліна Кріт – 3 місце (Черкаська), Анастасія Войцеховська – 3 місце (Хмельницька);
70кг: Анастасія Саранюк – 1 місце(Львівська), Ірина Боярин – 2 місце(Хмельницька), Христина Лакійчук – 3 місце(Київ), Олександра Агасієва – 3 місце (Дніпропетровська);
75кг: Кароліна Махно – 1 місце (Черкаська), Раїса Піскун – 2 місце (Київ), Марія Боруца – 3 місце (Хмельницька);
80кг: Каріне Айрапетян – 1 місце (Тернопільська), Наталія Міцевич – 2 місце (Київ), Валерія Скрипнік – 3 місце (Хмельницька), Ніна Карпенко – 3 місце (Миколаївська);
+81кг: Марія Ловчинська – 1 місце(Київська), Ірина Луцьк – 2 місце (Івано-Франківська), Марія Кривоніс – 3 місце (Івано-Франківська), Тетяна Шевченко – 3 місце (Київ).
За результатами , перше загальнокомандне місце зайняла Черкаська область із кількістю медалей – 8, з них – 3 «золоті», 2 «срібні», 3 «бронзові».
Друге місце посіла команда міста Київ – 12: 2 «золоті», 5 «срібні», 5 «бронзових».
Третє місце завоювала команда Дніпропетровської області – 4: 1 «золота», 1 «срібна» та 2 «бронзові» нагороди.
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/09/bfd78406-e7a0-4801-b579-622b8758abb6.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/09/c54c9fbc-aa2a-4c3f-a8c6-7b6cf0116f1b.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/09/2067f336-426d-428d-b5d0-0c5e644efe87-1024x576.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/09/9602f078-907e-4788-a44d-a4ac7bbd827b.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/09/62f42829-513b-4358-bc9a-12bc3fc016da.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/09/3e5e24ac-aaea-469d-b4ed-9a048839ce39.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/09/c170e6a7-3044-47d5-8e60-abf304eb2b86-576x1024.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/09/15384574-6f68-400d-b63c-45360d79916f.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/09/b2d7ed31-3451-4e62-9592-3e4460fc8e61-1024x576.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/09/37742ff4-f707-4cda-b7dc-c58444127668-1024x576.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/09/fbd6313e-e6c6-4315-b785-5408af569f8f.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/09/69b56a10-3b90-493f-9b64-88489188f4af-1024x576.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/09/429c1ce9-5e15-4b83-8e4e-bbc684e455c0-1024x576.jpeg)
ЗАЛИШИТИ Коментар