В прес-конференції взяли участь секретаря Запорізької міської ради Анатолій Куртєв, директор департаменту спорту і молоді Запорізької міської ради Владислав Ковпак та президент Запорізького обласного осередку ФБУ Максим Денщик.
Вони вручили подяки за визначні результати в боксі перед Запорізьким округом призерці чемпіонатів Європи до 22-з років Ольгу Шалімову та «бронзовому» призеру чемпіонату Європи серед юнаків 2023 року Віктору Білогубу. А також, пообіцяли постійну підтримку цього обласного осередку ФБУ.
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/09/300d806c-f25a-4871-93a7-1e83873b5270-1024x768.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/09/a80857d6-f838-4dad-9ddb-fd9dd07e32b2-768x1024.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/09/fa23259c-7b97-407b-8edc-f4f3fa858076-1024x768.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/09/bc848776-ed37-41b1-a937-84ab88497d42-1024x768.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/09/f131794c-b555-419e-831b-b463a9726504-768x1024.jpeg)
ЗАЛИШИТИ Коментар