Змагання було проведено із дотриманням всіх вимог щодо проведення спортивних чи інших заходів у військовий час. Спортсмени, тренери та суддівська бригада мала всі належні умови для виступів.
Було забезпечено запис всіх поєдинків під час турніру.
Віцепрезидент Федерації боксу України – Вʼячеслав Тимофєєв від імені президента ФБУ – Кирила Шевченка нагородив президента Рівненської ФБУ – Володимира Соколовського за значний внесок у розвиток українського боксу.
Дякуємо всім спортсменам та тренерам за їх шлях на Чемпіонаті України і до нього, а також дякуємо всім вболівальникам та людям, яким не байдужий наш улюблений вид спорту!
Всім бокс! Слава Україні!
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/10/70984b70-d317-49bb-b1a5-4b4f7faa6bea.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/10/87157d9f-4ba1-4614-9de5-f8f337c140f6-1024x576.jpeg)
ЗАЛИШИТИ Коментар