Разом із іншими представниками федерації обговорили та визначили стратегію по розвитку боксу в усьому регіоні. Наголосили на тому, що дуже важливо не втрачати своїх спортсменів, підтримувати їх та допомагати реалізовуватись.
Віталій Герсак визначив головну задачу перед всім колективом ФБОО – виховувати боксерів, які увійдуть в склад національної збірної України та в майбутньому будуть прославляти Федерацію боксу України та нашу державу на змаганнях світового рівня.
Віцепрезидент ФБУ Олександр Гордієнко від усього колективу вручив новообраному президентові книгу легенди українського боксу – Михайла Завʼялова.
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/10/2b5667dd-1bdc-42dc-ae47-fe18de9dcb79-1024x768.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/10/10437c54-5b40-40c1-8b68-77dd305ca743-768x1024.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/10/897eb3b6-8d1e-4762-81e0-2bc6e1c3ffd4-1019x1024.jpeg)
ЗАЛИШИТИ Коментар