У змаганнях прийняли участь шість клубів із міста Києва та Київської області .
Свято боксу для дітей відбулось з нагоди відкриття спортклубу з єдиноборств у FitnessContinent. Незважаючи на часті повітряні тривоги, після її звершення, юні боксери все ж виступили та показали свій бойовий характер в ринзі.
Федерація боксу України вітає організаторів відкритого турніру з боксу Gentelmen Fight Club .
Рухаємось вперед!
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/197ced2e-d7cb-4299-ae4d-8a663eda8d06-672x1024.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/cd4d6fdb-4095-43ad-93f9-e362ff96c4c9-1024x768.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/57d63475-f40a-4a19-a408-007f18184653-768x1024.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/646c059f-ad51-4763-80f5-f994af9ce9f4-771x1024.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/33eb97ed-a9e6-46f7-b6c2-4c98556e2ec5-768x1024.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/08f5515c-5d09-4fde-913e-999c50d6b313-768x1024.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/bd91b1df-24bf-45ff-ac1c-96934b5dd30d-768x1024.jpeg)
ЗАЛИШИТИ Коментар