Вітаємо призерів ЧУ з боксу серед молоді:
Вага 48 кг: 1 місце – Олександр Звєрєв (Харківська), 2 місце – Андрій Біленко (Дніпр-ська), 3 місця: Руслан Бедниченко (Київ), Ярослав Хохлач (Полтавська);
Вага 51 кг: 1 місце – Максим Зименко (Харків/Хмельницьк), 2 місце – Артем Столярчук (Черкаська), 3 місця: Микита Аркатов (Ів-Франк), Назарій Малінкін (Харківська);
Вага 54 кг: 1 місце – Максим Чекін (Вінницька), 2 місце – Даніл Перетокін (Полтавська), 3 місця: Владислав Ракочий (Хмельницька), Данило Лебідь (Хмельницька);
Вага 57 кг: 1 місце – Расул Гулієв (Одеська), 2 місце – Гектор Думінік (Одеська), 3 місця: Ілля Штиль (Київ), Максим Шульга (Вінницька);
Вага 60 кг: 1 місце – Богдан Челдик (Харківська), 2 місце – Василь Скалко (Чернівецька), 3 місця: Максим Сотниченко (Донецька), Олександр Васько (Ів-Франк);
Вага 63,5 кг: 1 місце – Артур Кузьменко (Дніпр-ська), 2 місце – Владислав Чинюк (Хмельницька), 3 місця: Данило Крижанський (Харківська), Геннадій Дмитренко (Одеська);
Вага 67 кг: 1 місце – Марк Ломакін (Київ), 2 місце – Богдан Горголь (Київ), 3 місця: Герман Боднарчук (Хмельницька), Павло Романов (Черкаська);
Вага 71 кг: 1 місце – Олег Гічва (Львівська), 2 місце – Іван Возний (Житомирська), 3 місця: Ілля Мяленко (Полтавська), Ілля Бойко (Київ);
Вага 75 кг: 1 місце – Нікіта Захарченко (Дніпр-ська), 2 місце – Віктор Гринівецький (Черкаська), 3 місця: Дмитро Рудя (Дніпр-ська), Артем Василенко (Одеська);
Вага 80 кг: 1 місце – Олег Вітик (Львівська), 2 місце – Артур Касʼянов (Запорізька), 3 місця: Вʼячеслав Писаренко (Дніпр-ська), Валентин Дударенко (Сумська);
Вага 86 кг: 1 місце – Микола Лактіонов (Харківська/Хмельницька), 2 місце – Захар Ставратій (Кіровогр-ська), 3 місця: Юрій Богданенко (Житомирська), Віталій Молчанов (Тернопільська);
Вага 92 кг: 1 місце – Руслан Пережилов (Дніпр-ська), 2 місце – Артем Рибак (Київ), 3 місця: Михайло Кот (Чернівецьк), Едуард Гусєв (Львівська);
Вага +92 кг: 1 місце – Олександр Слєсарєв (Одеська), 2 місце – Нікіта Хохонь (Львівська), 3 місця: Іван Дементьєв (Київська), Деніс Мігалуш (Чернівецька).
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/2acf2676-af1c-4f4e-ba75-cab0aa23baa9-1024x768.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/59020409-4ef2-4b3d-acb0-212f9e632ad9-1024x768.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/231f1eb2-2492-4305-88d0-a5f16cbd58ea-1024x768.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/71eedfaa-138d-422d-afab-6abe0588df89-1024x768.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/d8bab414-0e7a-4bf4-9139-fedc3a5f2635-1024x768.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/f161a1d0-302e-42cb-84ba-48c0bf2ca4af-1024x768.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/53245951-86d4-4c8e-a34f-f8080c19657c-1024x768.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/905c1925-cd3d-433e-9a6c-68ba5811615e-1024x768.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/9c56b323-a1be-4ec3-9da0-1bf74d1fbf67-1024x768.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/57bd8f26-19b8-4041-b2e9-5bef3800b00f-1024x768.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/e2768e0c-a3c4-42b5-937b-f9c7e46d09ee-1024x768.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/05b6f141-93d4-4a37-a6a9-ba5707d35cb2-1024x768.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/37a21e87-5b33-4e84-be13-4f77777ba488-1024x768.jpeg)
ЗАЛИШИТИ Коментар