В турнірі приймають участь 270 боксерів з Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Волинської областей, команди із польських Хелму і Замості та з болгарського міста Святий Влас.
На урочисте відкриття змагань завітали Голова Володимир-Волинської військової районної адміністрації Юрій Лобач, секретар Володимирської міської ради Іван Юхимюк, Командир 9-Ї роти 14-Ї бригади Збройних сил України Ігор Скучинський, директор Володимирської спортивного ліцею Ольга Рудчик, член виконавчого комітету ФБУ Віктор Куліченко, якого було відзначено подякою за значний вклад у розвиток боксу та віцепрезиденти ФБВО Володимир Подзізей та Володимир Аембеков.
Слава Україні!
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/73baf035-e472-45d7-8757-20042757acb8-1024x682.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/83ca7981-fb0d-4135-93ce-53cdd5ff7fab-1024x746.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/eca027c7-ce09-401c-9956-18180d522671-1024x682.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/8cf1ea1a-82e1-4791-92b0-8d20367e5fd7-1024x682.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/80e0111c-1ddc-4fbe-bfcf-6d39566a89cf-1024x747.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/44acf0bd-6f29-4aa9-9019-738ca07516f6-1024x682.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/f458a521-aa26-4068-ac60-8f1d192d21b4-1024x893.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/1d3368e3-ebe2-4897-bd69-6ec76b01f446-1024x682.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/845fcdc9-76d8-4eab-a261-b3d35325ab4d-1024x682.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/93757389-57ec-4c01-9994-4ce05027be42-1024x682.jpeg)
ЗАЛИШИТИ Коментар