«Багато військових з мого округу, багато привітань та молитов від матерів, дружин, дітей. Командир бригади, Герой України Микола Миколайович Чумак дякує за “мавікі”, дрони з тепловізорами, медичні аптечки та сухо, по-військовому перелічує потреби.
Бригада має все необхідне, хлопці вдягнуті, екіпіровані, мають високий бойовий дух, налаштовані рвати ворога до перемоги, звільняти рідну землю. Але в дронах та деякому іншому обладнанні потреба постійна — це така війна. Привезли цього разу FPV дрони та квадрокоптери DJI Mavic 3. Якщо потрібні ще — значить знайдемо! Вже плануємо наступну подорож у грудні, щоб доставити нашим героям все необхідне для Перемоги.
Спілкуємось з хлопцями, підтримуємо й морально. Вчорашні робітники, менеджери, селяни — сьогодні взірець мужності та стійкості для нас та майбутніх поколінь. Вся країна поруч з вами в цих холодних окопах, всі моляться за вас. Повертайтесь живими, здоровими та з Перемогою!
Слава Україні!», – говорить Андрій Стріхарський.
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/0b90e254-89c3-4d61-9a65-336ef80c9c4d-768x1024.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/fc1c1b99-2da5-4e20-8f36-711ed6826585-1024x768.jpeg)
ЗАЛИШИТИ Коментар