Шістдесят восьмий меморіальний турнір Іштвана Бочкаї стане першим для української команди у новому році. Цей престежний міжнародний турнір, який продовиться між елітою боксерів та боксерок. Він пройде в місті Дебрецен з 15 по 21 січня.
Варто зазначити, що минулого року українська команда посіла друге загальнокомандне місце, а Юрій Захарєєв, який виступає у ваговій категорії 71 кілограм, був визнаний кращим боксером всього турніру.
До нового року збірні команди України провели тритиженевий збір у горах зі спеціальної фізичної підготовки, цей збір більше направлений на роботу в парах.
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo1704882937-6-1024x768.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo1704882937-5-1024x768.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo1704882937-4-1024x768.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo1704882937-3-1024x768.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo1704882937-2-1024x768.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo1704882937-1-1024x768.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo1704882937-1024x768.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo1704882931-9-1024x768.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo1704882931-8-1024x768.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo1704882931-7-1024x768.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo1704882931-6-1024x768.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo1704882931-5-1024x768.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo1704882931-4-1024x768.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo1704882931-3-1024x768.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo1704882931-2-768x1024.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo1704882931-1-1024x768.jpeg)
ЗАЛИШИТИ Коментар