4 лютого у Софії пройшов перший змагальний день та офіційне відкриття престижного турніру класу “А”, в якому взяли участь 5 представників збірної України: Дмитро Колісніченко (54 кг), Тимур Бобошко (60 кг), Данило Лозан (67 кг), Максим Молодан (71 кг) та Ашот Кочарян (86 кг).
Із п’яти поєдинків лише в одному український боксер здобув перемогу, а саме у ваговій категорії до 67 кілограмів представник уманської школи боксу – Данило Лозан переміг свого опонента із Узбекистану.
Зазнали поразок та припиняють свій шлях на “Странджі”: Дмитро Колісніченко, Тимур Бобошко, Максим Молодан та Ашот Кочарян.
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1707067544-7-1024x592.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1707067544-6-1024x883.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1707067544-3-1024x629.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1707067544-1024x724.jpeg)
Нагадаємо, що у одному із найпрестижніжих міжнародних турнірів з боксу цього року беруть участь боксери із 28 країн світу.
ЗАЛИШИТИ Коментар