У змаганнях прийняли участь 64 боксери, які в разі перемоги могли виконати норматив «майстра спорту України» з боксу. 7 лютого проходили перші поєдинки турніру, через повітряну небезпеку початок трохи затягнгувся та після її завершення всі двобої були проведені із дотриманням правил безпеки.
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1707321920-2-1024x684.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1707321920-1-1024x684.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1707321920-1024x684.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1707321919-6-1024x684.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1707321919-5-1024x684.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1707321919-4-1024x684.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1707321919-3-1024x684.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1707321919-2-1024x684.jpeg)
На урочистій частині був присутній та підтримував учасників віцепрезидент Федерації боксу України, президент федерації боксу Кривого Рогу, видатний український боксер – Євген Хитров. Фінальні поєдинки серед жінок, які пройшли 9 лютого відвідав член Виконавчого комітету Федерації боксу України Володимир Долгунь.
Фінальні поєдинки серед чоловіків пройшли 10 лютого. Турнір пройшов на високому організаційному рівні, де мали змогу отримати бойову практику й деякі члени національної збірної України, серед них: Ольга Шалімова, Ярослав Михалушко, Зоравор Петросян, Олександр Деньгуб та інші.
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1707642353-6-834x1024.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1707642353-5-1024x1006.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1707642353-4-1024x997.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1707642353-3-893x1024.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1707642353-2-924x1024.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1707642353-1-1024x988.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1707642353-921x1024.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1707642540-2-768x1024.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1707642540-1-768x1024.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1707642540-1024x768.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1707642628-768x1024.jpeg)
ЗАЛИШИТИ Коментар