Закінчився 75-й ювілейний турнір “Странджа”, у активі української команди 6 медалей різного гатунку

Сьогодні (11 лютого) пройшли фінальні поєдинки міжнародного турніру класу “А” – “Странджа”, де приймали участь троє українців.

У ваговій категорії до 60 кілограмів до фіналу пробилась Тетяна Довгаль, яка виступає за Черкаську область. У фіналі вона боксувала із Венлу Ян (Китай), це був четвертий поєдинок Тетяни, в якому одноголосним рішенням суддів перемогу присудили китаянці. В підсумку, вона показала конкурентний, видовищний бокс та здобула “срібну” нагороду престижного турніру.

У фіналі вагової категорії до 86 кілограмів між собою зустрічались двоє українців – Богдан Толмачов та Павло Мічковський, скажімо у Болгарії відбулось сворідне українське “дербі”. Переможцем з цього поєдинку вийшов представник Харківської області – Богдан Толмачов, а Павлр Мічковський відповідно здобув “срібну” нагороду.

Ще три “бронзові” нагороди у актив української команди принесли Айдер Абдураімов (57 кг), Ярослав Харциз (63,5 кг) та Василь Ткачук (92+ кг).