Сьогодні (11 лютого) пройшли фінальні поєдинки міжнародного турніру класу “А” – “Странджа”, де приймали участь троє українців.
У ваговій категорії до 60 кілограмів до фіналу пробилась Тетяна Довгаль, яка виступає за Черкаську область. У фіналі вона боксувала із Венлу Ян (Китай), це був четвертий поєдинок Тетяни, в якому одноголосним рішенням суддів перемогу присудили китаянці. В підсумку, вона показала конкурентний, видовищний бокс та здобула “срібну” нагороду престижного турніру.
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1707682084-9-768x1024.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1707682084-7-1024x768.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1707682084-1-768x1024.jpeg)
У фіналі вагової категорії до 86 кілограмів між собою зустрічались двоє українців – Богдан Толмачов та Павло Мічковський, скажімо у Болгарії відбулось сворідне українське “дербі”. Переможцем з цього поєдинку вийшов представник Харківської області – Богдан Толмачов, а Павлр Мічковський відповідно здобув “срібну” нагороду.
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1707682084-8-3-768x1024.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1707682084-4-2-768x1024.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1707682084-3-2-1024x768.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1707682084-2-2-768x1024.jpeg)
Ще три “бронзові” нагороди у актив української команди принесли Айдер Абдураімов (57 кг), Ярослав Харциз (63,5 кг) та Василь Ткачук (92+ кг).
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1707682084-6-3-768x1024.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1707682084-5-3-872x1024.jpeg)
ЗАЛИШИТИ Коментар