Протягом лютого місяця 2024 року обласні осередки Федерації боксу України проводили відбіркові чемпіонати у своїх областях, за підсумками яких переможці своїх вагових категорій поїдуть на Чемпіонат України серед юніорів у Вінницю. Для кожного боксера цей чемпіонат є дуже важливим, адже за його підсумками сформується команда, яка поїде на Чемпіонат Європи у Сараєво, Боснія і Герцоговина (19-30 червня).
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708454340-2-1024x584.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708454340-1-1024x731.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708454329-1024x682.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708454356-5-1024x709.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708454340-1024x665.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708454355-1024x681.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708454356-4-1024x622.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708454356-3-1024x599.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708454356-2-1024x553.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708454356-1-1024x682.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708454356-1024x662.jpeg)
Чемпіонат Одеської області з боксу серед юніорів
Чемпіонат Одеської області серед юніорів відбувся у період з 7 по 10 лютого, він був проведений в пам’ять про Заслуженого тренера України з боксу Антонова Сергія Олексійовича. Перед початком змагань керівництво федерації боксу Одеської області та спортсмени вшанували його пам’ять.
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708459481-9-1024x682.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708459481-8-1024x682.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708459481-7-1024x682.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708459481-6-1024x682.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708459481-5-1024x682.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708459481-4-1024x682.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708459481-3-1024x682.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708459481-2-1024x682.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708459481-1-1024x682.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708459481-1024x682.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708459480-1024x682.jpeg)
Чемпіонат Київської області з боксу серед юніорів
Цьогорічний чемпіонат Київської області серед юніорів (15-17 лютого) проводився в пам’ять про Героя України Валерія Гудзя та всіх загиблих внаслідок російсько-української війни та зібрав рекордну кількість учасників за останні 10 років – 210 учасників.
Фото: Управління молоді та спорту Бориспольської міської ради.
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708460196-2-1024x576.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708460196-1-1024x576.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708460196-1024x810.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708448663-8-1024x816.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708448663-7-1024x816.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708448663-6-1024x816.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708448663-5-1024x576.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708448663-4-1024x576.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708448663-3-1024x576.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708448663-2-1024x576.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708448663-1-1024x576.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708448663-1024x576.jpeg)
Чемпіонат Львівської області з боксу серед юніорів
Цьогорічний чемпіонат Львівської області з боксу серед юніорів зібрав понад 170 учасників, змагання проводились у період із 15 по 17 лютого у Львові в залі боксу «Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МОУ». Поєдинки транслювались на Facebook сторінці Львівської обласної організації ФБУ.
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708445886-4-1024x682.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708445886-3-1024x682.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708445886-2-1024x682.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708445886-1-1024x682.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708445886-1024x682.jpeg)
Чемпіонат міста Києва з боксу серед юніорів
У Києві з 15 по 17 лютого проводився чемпіонат з боксу серед юніорів, в цих змаганнях приймали участь 120 боксерів.
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/424928708_122156673080032488_5271956563992931106_n.jpg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/424918444_122156673116032488_8364113008503228625_n-1-1024x766.jpg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708445857-3-1-1024x766.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708445857-2-1-1024x766.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708445857-1-1-1024x766.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708445857-4-1024x766.jpeg)
Чемпіонат Запорізької області з боксу серед юніорів
15-18 лютого у БК «Бойові рукавички» пройшов Чемпіонат Запорізької області з боксу серед юніорів, а також на цьому турнірі було відзначено преміями чемпіонку України 2023 року Ольгу Шалімлву та її тренера Дмитра Орєхова за зайняте перше місце на міжнародному турнірі Меморіал Іштвана Бочкаї 2024 року.
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-18_08-47-47-800x-10d-768x1024.jpg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417404704_3679478598991381_9095691133686469673_n-576x1024.jpg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417469658_3679478665658041_1704642399138420916_n-586x1024.jpg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417509121_3679478588991382_4853827730326209782_n-768x1024.jpg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417534594_3679478648991376_324250015942183396_n-768x1024.jpg)
Чемпіонат Вінницької області з боксу серед юніорів
У Вінниці з 13 по 16 лютого проходив чемпіонат області з боксу серед юніорів та юніорок. Турнір проходив на території спортивного клубу «Нокаут». В цьогорічних змаганнях брали участь 98 хлопців та 6 дівчат, які визначали переможців у кожній віковій категорії.
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/425512284_888168186652242_5852192334577175899_n-1024x683.jpg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/425461607_888168196652241_1284161843139451502_n-1024x683.jpg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/425481935_888168226652238_5507271489781101973_n-1024x683.jpg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/425471980_888168233318904_3605574921902677537_n-1024x683.jpg)
Чемпіонат Чернігівської області з боксу серед юніорів
Відбірковий турнір до Чемпіонату України серед юніорів 2024 року проходив у Чернігівській області ще на початку лютого (2-4), який зібрав спортсменів з Чернігова, Ніжина, Прилук, Бахмача, Городні, Володькової Дівиці, Козельця, Носівки, Ічні та Новгорода-Сіверського.
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/427960086_902183755242685_1463291782839282941_n-768x1024.jpg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/426520092_902183011909426_3442384176912872120_n-1024x461.jpg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/426495170_902183101909417_9185130491973535624_n-1024x461.jpg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/427983102_902183735242687_2457934220489725554_n-1024x768.jpg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/426551592_902183161909411_3320001943275075405_n-1024x461.jpg)
Чемпіонат Івано-Франківської області з боксу серед юніорів
15 лютого відбулося відкриття Чемпіонату Івано-Франківської області з боксу серед юніорів та юніорок на базі Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи. За право представляти свою область змагалися 135 спорстменів.
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708463187-2-1024x677.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708463187-1-1024x670.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708463187-1024x678.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708463186-3-1024x670.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708463186-2-1024x670.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708463186-1-1024x674.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708463186-1024x673.jpeg)
Чемпіонат Миколаївської області з боксу серед юніорів
Чемпіонат Миколаївської області з боксу серед юніорів проходив з 15 по 17 лютого на базі СДЮСШОР-6, в якому прийняли участь 60 боксерів незважаючи на складні умови для занять боксом у цій області через російське вторгнення.
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708505234-6-1024x770.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708505234-5-1024x770.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708505234-4-1024x773.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708505234-3-1024x783.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708505234-2-1024x774.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708505234-1-1024x761.jpeg)
Чемпіонат Дніпропетровської області з боксу серед юніорів
У Дніпропетровській області внутрішній відбір до Чемпіонату України серед юніорів проходив з 12 по 16 лютого.
Цьогорічний Чемпіонат України серед юніорів буде проводитись в пам’ять загиблих під час війни боксерів та тренерів з 10 по 17 березня у Вінниці в СК “Нокаут” за адресою: вулиця Батозька 2.
ЗАЛИШИТИ Коментар