Чемпіонат України з боксу серед студентів 2019 завершено

Чемпіонат України з боксу серед студентів 2019 завершено

Днями у Полтаві пройшли фінальні поєдинки Чемпіонату України з боксу серед студентів, який проходив у Виставковому залі Міського будинку культури.

«Видовищні бої на шикарному ринзі, урочисте нагородження боксерів, спеціальні світло та звук, пряма трансляція – все це дозволило зробити по-справжньому незабутнє свято боксу,зазначив президент Всеукраїнської Федерації студентського боксу Костянтин Калашніков.Глядачі мали можливість спостерігати за дійсно безкомпромісними та напрочуд цікавими двобоями. Чотири спортсмени виконали норматив «Майстра спорту України», інші чемпіони підтвердили свої звання. Дякую за високу оцінку організації наших змагань усім учасникам Чемпіонату України. Від себе можу додати, що ми приклали усіх зусиль аби організувати наше спортивне свято на рівні чемпіонату Європи. Дуже вдячний, що наші старання були високо оцінені. Переконаний в тому, що з кожним роком Чемпіонат України серед студентів набиратиме все більших обертів та відкриватиме Україні нових талановитих боксерів».

До Вашої уваги пропонується ознайомитись з підсумковими результатами змагань та переглянути фотозвіт вирішальних поєдинків. Для завантаження перейдіть за нижченаведеним посиланням. 

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.