Перед чемпіонатом Україна головна команда проводить збір у Конча-Заспі

Перед чемпіонатом Україна головна команда проводить збір у Конча-Заспі

В ці дні чоловіча Національна збірна України перебуває на Олімпійській тренувальній базі у Конча-Заспі, де наша команда проводить черговий навчально-тренувальний збір у підготовці до Олімпійських ліцензійних стартів. Нагадаємо, що на початку 2020 року наша команда розпочне боротьбу за ліцензії на Олімпіаду в Токіо. На початку року нашу команду очікує Європейський кваліфікаційний турнір, а в травні – світовий.

Варто зазначити, що збір у Конча-Заспі стане й заключним для багатьох українських боксерів перед головним внутрішнім стартом року – Чемпіонатом України з боксу серед чоловіків, який у вересні прийматиме Маріуполь.

«Після успішних для нашої команди Європейських ігор у Мінську тренерським складом Національної збірної України ми прийняли рішення дати відпочинок нашим боксерам аби хлопці сповна відновилися після важкої роботи. Після фактично місячної перерви ми провели збір у в горах у Тисовці, а тепер заїхали на Олімпійську тренувальну базу у Конча-Заспі,зазначив головний тренер Національної збірної України Леонід Лоївський. – Тренувальний збір у Конча-Заспі проходитиме з 25 серпня по 14 вересня. Після чого усі боксери відправляться до Маріуполя, де з 22 по 30 вересня проходитиме Чемпіонат України з боксу серед чоловіків. Цьогорічна Національна першість дозволить в черговий раз переглянути наших хлопців та відібрати найкращих до збірної України. Саме тих боксерів, які представлятимуть нашу країну на Олімпійських кваліфікаційних стартах наступного року. Ми ставимо перед собою максимальні задачі і зробимо усе необхідне для здобуття якомога більшої кількості ліцензій на Олімпіаду в Токіо. Європейські ігри у Мінську показали, що ми рухаємось по правильному шляху».

Вашій увазі пропонується переглянути фото з тренувальних буднів головної команди країни.  

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.