Лондон-2020: Перші перемоги українців

Лондон-2020: Перші перемоги українців

Пройшов перший змагальний день, без перебільшення, однієї з найбільш знакових боксерських подій року – Європейського ліцензійного турніру на Олімпійські ігри Токіо-2020.

В рамках стартового змагального дня ми вболівали одразу за чотирьох представників Національної збірної України, які, фактично, продемонстрували стовідсотковий показник перемог. За результатами сьогоднішніх напружених поєдинків в нашому активі три з чотирьох можливих перемог.

Розпочав переможну ходу збірної України капітан нашої команди – Микола Буценко (вагова категорія 57 кг). В першому колі змагань наш боксер здобув дострокову перемогу над представником Данії Фредеріком Єнсеном.

Підтримав переможну ходу українців й суперважковаговик Цотне Рогава (м. Одеса), який не залишив шансів своєму литовському візаві Алгірдасу Баніулісу. За результатами трьох раундів усі судді одноголосно віддали перевагу нашому боксеру.

Заключну перемогу для збірної України в рамках стартового змагального дня здобула багаторічна лідерка жіночої збірної України Тетяна Коб. Одноголосним рішенням суддів Тетяна у першому колі змагань перемогла Анахім Агаєву з Азербайджану.

Нажаль, проте припиняє боротьбу за ліцензії Марина Мальована (вагова категорія 60 кг), яка поступилася турчанці Есри Їлдіз.

Пропонуємо Вам також ознайомитись детальними результатами стартового змагального дня.

Для завантаження файлів перейдіть за нижченаведеним посиланням.

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.