Леонід Лоївський: «Всі бої Європейських ігор-2019 пам’ятаю у подробицях»

Леонід Лоївський: «Всі бої Європейських ігор-2019 пам’ятаю у подробицях»

Останній день червня – пам’ятна дата для прихильників Національної збірної України з боксу, адже рівно рік тому цілковитим тріумфом нашої команди завершились II Європейські ігри у Мінську. На цих престижних змаганнях, які ще називають «європейською Олімпіадою», боксери «синьо-жовтої» збірної здобули перше командне місце, залишивши далеко позаду конкурентів.

Нагадаємо, що у столиці Білорусі на рахунку наших бійців було чотири медалі. Нагороди найвищого гатунку поклали в український кошик Олександр Хижняк (вагова категорія – до 75 кг), Віктор Вихрист (суперважка категорія), «срібло» завоював капітан збірної України Микола Буценко, що виступав у категорії до 56 кг, а «бронза» – в активі бійця напівсередньої категорії Євгена Барабанова.

Важливо й те, що медалі II Європейських ігор прирівнюються до нагород чемпіонату континенту, отже українські спортсмени, окрім всього іншого, стали дворазовими чемпіонами Європи-2019.

Цілком очевидно, що одним з головних творців успіху є керманич національної команди України, Заслужений тренер України Леонід Лоївський, який й згадав яскраві моменти виступів своїх підопічних у Мінську.

«Європейські ігри-2019 залишили яскравий слід у моїх спогадах. Всі поєдинки змагань до сих пір пам’ятаю у всіх подробицях, – говорить Леонід Миколайович. – Дякуючи передусім Міністерству та Федерації боксу України, нам вдалося підготувати до турніру надзвичайно бойову і амбітну команду, якій виявилися по плечу поставлені максимальні завдання. Результат – перше командне місце – дуже тішить. Хоча, окремі моменти були дивними, наприклад, суддівство фінального бою нашого Миколи Буценка, якого Феміда буквально позбавила заслуженого «золота». Як би не це, кількість найвищих нагород могла б бути більшою.

Усі працювали як одне ціле, тому, згадуючи імена спортсменів-призерів, було б справедливо відзначити і тих, хто був, так би мовити, за лаштунками – це тренерський штаб, наукова група, масажисти, фізіотерапевти і багато-багато інших працівників збірної і національної Федерації. Окрема гордість – відзнака нашого Олександра Хижняка, який отримав титул найкращого боксера Європейських ігор-2019!

Також дуже сподобався рівень організації змагань у столиці Білорусі: спортсмени жили в комфортних умовах, а змагання і тренування проходили в сучасних підготовлених залах. Гадаю, що атмосфера ні в чому не поступалася справжнім Олімпійським іграм!» 

 

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.