Олег Кудінов: «Перенесення молодіжного чемпіонату світу не змінює наших пріоритетів»

Олег Кудінов: «Перенесення молодіжного чемпіонату світу не змінює наших пріоритетів»

Як відомо, напередодні Міжнародна боксерська Асоціація (АІBA) ухвалила рішення про перенесення чемпіонату світу серед молоді 2020 року в Кельце, Польща, на 2021 рік через пандемію коронавірусу COVID-19.

Рішення Асоціації прокоментував спеціально для пресслужби ФБУ старший тренер збірної України серед молоді Олег Кудінов.

«Взагалі вимушений карантин став великою проблемою для усього спорту. Через відсутність офіційних турнірів і планових тренувальних зборів довелося зробити крок назад у підготовці. З іншого боку, добре те, що чемпіонат світу все ж таки не відмінений, а лише перенесений на квітень 2021 року.

Звичайно, в нинішніх умовах пандемії складно прогнозувати ситуацію навіть на кілька місяців уперед, так все ж сподіваюся, що світова першість відбудеться і наша збірна буде представлена на ній у найсильнішому складі. Дуже важливе для нас уточнення: на чемпіонат світу буде допущена та ж вікова група спортсменів 2002—2003 років народження, як би це було і торік. То ж хлопці і дівчата, які психологічно давно готувалися до цих змагань, не втрачають мрію виступити на цьому великому форумі.

Основним етапом відбору боксерів на чемпіонат світу буде першість України серед юніорів. Після неї проведемо як мінімум два тренувальних збори. Один буде присвячений загально-фізичній підготовці, інший збір буде проводитись безпосередньо напередодні виїзду на світові змагання. Також хотілося б провести хоча б одну міжнародну зустріч для того, щоб молоді підопічні відчули змагальний ритм і порівняли себе з боксерами з інших країн. Досвід – навіть невеликий – у такому віці дуже цінний.

Наразі боксери проходять підготовку кожен у своєму регіоні зі своїми особистими тренерами. Всі знаходяться у строю, я з хлопцями постійно знаходжуся на зв’язку: відчувається, як вони зголодніли до справжніх випробувань.

Які наші медальні плани на майбутній чемпіонат світу? З турнірів такого рівня українські боксери завжди повертаються з нагородами. Сподіваюся, так буде і цього разу. Будемо намагатися, щоб призових місць було якомога більше, а основна ціль – привезти додому медалі найвищої проби. Перспективи для цього у нас є чудові!»

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.