Олександр Хижняк взяв участь в закладінні «Капсули часу» у Полтаві

Олександр Хижняк взяв участь в закладінні «Капсули часу» у Полтаві

28 червня Україна святкувала День Конституції, який, доречи, припав на один день з Днем молоді. Тому на подвійне свято в багатьох містах України відбулись офіційні заходи участь в яких приймали й провідні боксери нашої країни.

Так у Полтаві пройшов урочистий захід – закладання «Капсули Часу 2020-2050» у місцевому парку культури та відпочинку «Перемога». Заклали історичну капсулу представники Полтавської міської ради та член Національної збірної України, кращий боксер світу, дворазовий чемпіон Європи та тріумфатор світової першості, почесний громадянин Полтави Олександр ХИЖНЯК.

Закладання «Капсули Часу 2020-2050» – це так зване послання від сучасної молоді для молоді майбутнього покоління.

«Мені надзвичайно приємно було взяти участь у цій, без перебільшення, історичній події, – зазначив Олександр Хижняк.Я переконаний в тому, що ті результати, яких нам вдалося досягти сьогодні стануть чудовим фундаментом для майбутніх здобутків молоді України в майбутньому. Дуже хочу також й того, щоб за три десятки років дістаючи капсулу часу наше майбутнє покоління пишалося тим, що нам вдалося досягти. Зі своєї сторони зроблю усе можливе, щоб реалізувати це. Щоб молодь пишалась нашим славним містом та нашою державою в цілому».

Відзначимо, що у капсулі на флешці було звернення до молоді, найкращі фотографії про Полтаву 2020 року і лист до майбутніх поколінь.

 

 

За матеріалами: прес-служба Полтавської міської Ради.

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.