Помер Заслужений тренер України Олег Сташков

Вчора, 18 серпня, українська боксерська спільнота зазнала непоправної втрати. Перестало битися серце нашого друга та колеги, заслуженого тренера України, п’ятиразового чемпіона України з боксу, майстра спорту міжнародного класу, судді міжнародної категорії, ветерана праці Олега Сташкова.

Олег Веніамінович Сташков – уродженець Чернівців, 1947 р. н. Хлопець із робітничої родини з дитинства займався боксом.

Першим серйозним випробуванням стали змагання товариства “Авангард” в Одесі у січні 1964 року. Трохи згодом, на першості України у Львові, він отримав звання чемпіона України, а в Севастополі став бронзовим призером першості СРСР. З перемогами повертався з різних чемпіонатів з Єревана, Каунаса, Алма-Ати, вигравав міжнародні турніри у Ризі, Каїрі, Бухаресті.

Олег Веніамінович був відомим буковинцем, членом ради земляцтва «Буковина» у Києві. Також обіймав посаду віце-президента Національної ліги професійного боксу України.

Федерація боксу України висловлює щирі співчуття рідним Олега Веніаміновича.