Роз’яснення AIBA з приводу участі боксерів в Олімпійських іграх у Токіо

Роз’яснення AIBA з приводу участі боксерів в Олімпійських іграх у Токіо

На засіданні Виконавчого комітету AIBA було прийняте важливе рішення стосовно участі спортсменів 1980 року народження на Олімпійських іграх у Токіо в 2021 році та інших міжнародних змаганнях з олімпійського боксу.

Публікуємо лист тимчасового президента AIBA Мохамеда Мустахсана, який надіслано усім міжнародним федераціям – членам AIBA.  

Шановні Президенти та Генеральні Секретарі!

Через перенесення кількох елітних змагань протягом 2020 року багато елітних спортсменів можуть бути позбавлені можливості представляти свої країни на подіях, що відбудуться у 2021 році.

AIBA, як і раніше, ставить на перший план інтереси спортсменів та гарантує, що керуватиметься відносно них принципами справедливості.

Отже, згідно з рішенням Виконавчого комітету AIBA, боксерам, народженим у 1980 році, буде дозволено брати участь у відкритих міжнародних змаганнях та Олімпійських іграх у Токіо 2021 року. Це виняткове право стосується лише періоду з 2020 року по серпень 2021 року і закінчиться на Олімпійських іграх 2021 року.

Для подальшого забезпечення участі цих спортсменів вони повинні надати свої медичні сертифікати. Національні федерації також повинні забезпечити страхування спортсменів у цей винятковий період.

Ми віримо, що ця інформація буде корисна.

З повагою,

Доктор Мохамед Мустахсан,

Тимчасовий президент AIBA

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.