Збірна України завершила міжнародну матчеву зустріч за участю чотирьох країн у Мінську

Збірна України завершила міжнародну матчеву зустріч за участю чотирьох країн у Мінську

У Мінську завершилася міжнародна матчева зустріч збірних чотирьох країн пам’яті Віктора Лівенцева. У змаганнях, що мали неофіційний товариський статус, взяли участь боксери збірної України, а також збірні Білорусі, Іспанії та Франції.

Нагадаємо, що основу української чоловічої команди складали цього разу харківські спортсмени, а сама поїздка була організована за сприяння Федерації боксу Харківської області і її першого віце-президента Олександра Манчака. Кольори збірної України у білоруській столиці захищали Данило Катьохін, Ярослав Харциз, Яніс Куріленко, Степан Овганісян, Богдан Толмачов, Максим Коц, Роберт Мартон, Рамазан Муслімов серед чоловіків, а також у складі жіночої команди України – Анна Охота, Юлія Циплакова, Анна Охрей, Анна Лисенко, Анастасія Черноколенко.

Українські боксери провели протягом трьох днів чимало цікавих і конкурентних боїв і посіли підсумкове друге місце. Перемогу здобули господарі змагань – білоруси, команда Франції опинилася на третій позиції, збірна Іспанії посіла четверте місце.

Слід додати, що організатори в кожній команді визначили найкращих боксерів. У збірній України призи отримали Ярослав Харциз та Анна Охота.

«Змагання пройшли у чудовій атмосфері. Організатори створили для нас усі умови, щоб візит був комфортним. У нас залишилися приємні враження від цієї поїздки, – відзначив один з наставників українських боксерів, заслужений тренер України Віктор Миколайович Демченко. – На турнірі виступили практично всі найсильніші боксери з Білорусі, Франції та Іспанії. В той же час нашу збірну представляло багато молоді. Впевнений, що наші спортсмени отримали неоціненний досвід конкуренції на хорошому рівні».  

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.