Національна жіноча збірна України завоювала сім медалей на турнірі «Cologne Boxing World Cup»

Національна жіноча збірна України завоювала сім медалей на турнірі «Cologne Boxing World Cup»

Національна жіноча збірна України завершила виступи на представницькому міжнародному турнірі у німецькому місті Кельн – «Cologne Boxing World Cup», завоювавши сім медалей. Серед них – одна золота нагорода. Чемпіонкою змагань стала одна з найбільш досвідчених спортсменок збірної – ковельчанка Тетяна Коб (51 кг). Вона перемогла у фіналі Урсулу Готтлоб з Німеччини.

Срібну нагороду на турнірі виборола Анастасія Черноколенко (75 кг). Також в активі українок п’ять бронзових медалей – вони на рахунку Світлани Василевської (51 кг), Маріанни Басанець, Ганни Охрей (обидві – 60 кг), Анни Лисенко та Марії Сєдої (обидві – 69 кг).

Із сімома нагородами збірна України посіла четверте загальнокомандне місце серед 10 країн.

Після перемоги на турнірі Тетяна Коб подякувала вболівальникам та своїм найріднішим за підтримку.

«Дякую всім за підтримку: коханому чоловіку, рідним своїм, друзям, дорогим для мене, близьким для мене людям, колегам, дякую всім-всім, хто вірив в мене. Дякую тренерам – Рогатіну В. В., Гордієнку С. В., Потапюку М. М. – за чудову підготовку. Іду до України, додому, до рідного міста Ковеля з перемогою!», – написала Тетяна у соцмережі Instagram.

Змагання «Cologne Boxing World Cup» проходили з 17-го по 19 грудня.

Для завантаження результатів фінального дня змагань, переліку чемпіонів та призерів турніру,а також командного заліку національних збірних – перейдіть за нижченаведеними посиланнями.

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.