19 липня – День тренера!

19 липня – День тренера!

Уряд затвердив проєкт Указу Президента України про відзначення в нашій державі Дня тренера! Отже відтепер 19 липня стане днем шанування людей тренерської спеціальності.  Про це повідомив Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт.

«Ми всі цього вже давно чекали і щойно це стало реальністю! Чому саме вибрали таку дату – 19 липня? Це день відкриття літньої Олімпіади 1996 року, коли Україна вперше брала участь в такому масштабному міжнародному змаганні, як незалежна держава та виступила самостійною олімпійською командою. Професійне свято українських фахівців, які готують наших спортсменів до найважливіших змагань у їхньому житті, обов’язково повинно бути. Ми глибоко цінуємо їх вклад у розвиток державного спорту.

Для мене особисто тренер займає поважне місце, як та людина, яка зробила мене тим, ким є сьогодні. Всіма моїми високими результатами я завдячую своїм наставникам.

Хочу подякувати за плідну співпрацю в розробленні цього проєкту Указу Національному олімпійському комітету на чолі з Сергієм Бубкою. Хто як не він знає, яку важливу роль грає тренер у житті спортсмена. Також активно співпрацювали з народним депутатом Жаном Беленюком – дякую йому за конструктивізм та допомогу! Так само дякую Асоціації спортивних журналістів на чолі з Олександром Гливинським, яка теж долучилася до розробки.

А ми всією командою Мінмолодьспорту зичимо тренерам наснаги та якісної підготовки наших спортсменів до Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор у Токіо і Всесвітніх ігор-2021! Тільки вперед до перемог та найкращих результатів!», – наголосив Вадим Гутцайт.

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.