Спортсменки жіночих збірних України з боксу пройшли тренувальні збори в Йорданії

Спортсменки жіночих збірних України з боксу пройшли тренувальні збори в Йорданії

П’ять українських спортсменок на чолі з тренером Олегом Кравцем взяли участь у навчально-тренувальних зборах в Йорданії спільно з національною жіночою збірною цієї країни.

Збори пройшли на Олімпійській базі в місті Амман з 10-го по 25 січня. Про подробиці перебування в Йорданії прес-служба ФБУ запитала у заслуженого тренера України, тренера ДЮСШ міста Ічня (Чернігівська область) та СК «Берег» Олега Кравця.

«Завдяки моїй дружбі та багаторічній тісній співпраці з відомим українським тренером з боксу Андрієм Проскурніним, який з 2019 працює в Йорданії та очолює чоловічу та жіночу збірні цієї країни, у нас склалися чудові товариські стосунки з місцевими спортсменками. Так, рік тому жіноча збірна Йорданії на наше запрошення перебувала в Україні і провела тренувальний збір в Ічні. Цього разу ми отримали зустрічну пропозицію відвідати Амман і залюбки скористалися цією можливістю.

Участь у зборі взяли спортсменки з Чернігівської області, мої вихованки Юлія Пелешук, Антоніна Пелешук, Катерина Хижняк, Анастасія Шпанюк і Раїса Піскун. Дехто з них входить до лав молодіжної збірної України, а хтось стукає у двері головної команди.

Протягом двох тижнів ми проводили спільні тренування зі спортсменками збірної Йорданії. Користуючись нагодою, хотів би подякувати місцевій федерації за прекрасний прийом! Всі фінансові витрати, пов’язані із нашим перебуванням в Аммані, включаючи навіть переліт та отримання віз, взяла на себе приймаюча сторона.

Хотів би особливо відзначити місцевих жителів, які виявили до нас небувалу гостинність і вразили своїм привітним ставленням. Сподобалось і те, з якою повагою у цій країні ставляться до спортсменів та тренерів. Це було дуже показово для нас! Вдалося також побачити чимало визначних історичних місць. Тож і в мене, і в дівчат враження від поїздки залишились чудові!

Що стосується чисто спортивних моментів, то на цих зборах ми здобули хороший міжнародний досвід – дівчата змогли провести якісну підготовку до наступних всеукраїнських та міжнародних стартів. Найближчий серед них – чемпіонат України серед боксерів до 22 років, який відбудеться у Чернівцях з 8-го по 14 лютого», – відзначив Олег Кравець.

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.