Чемпіонат України серед жінок-молоді, юніорок та дівчат: фінальні підсумки

У суботу, 13 березня в Ужгороді відбулися фінальні поєдинки Чемпіонату України з боксу серед жінок-молоді, юніорок та дівчат. Нагадаємо, турнір проходив з 8 березня у місцевому спорткомплексі «Юність».

Столиця Закарпаття чи не вперше в історії приймала боксерський турнір такого рівня, в рамках якого виступали найсильніші спортсменки держави відразу у трьох вікових групах.

Після завершення усіх вирішальних двобоїв стали відомі усі чемпіонки та призерки національної першості. Перше місце у підсумковому командному заліку здобула збірна Харківської області, чиї спортсменки завоювали 10 золотих, 3 срібних і 4 бронзові нагороди. Друге місце – у команди Дніпропетровської області. Третє – у представниць Хмельниччини.

У вкладених файлах до вашої уваги фінальні результати, підсумковий рейтинг учасниць, командний залік збірних областей та інша інформація стосовно турніру.