Херсонець Андрій Пєтухов був визнаний найкращим боксером XV Меморіалу Миколи Мангера

Херсонець Андрій Пєтухов був визнаний найкращим боксером XV Меморіалу Миколи Мангера

6 квітня в Херсоні завершився XV Міжнародний турнір з боксу класу «А» серед чоловіків пам’яті майстра спорту СРСР Миколи Мангера.

Турнір пройшов вже в 15-й раз і об’єднав боксерів з 10 країн світу у восьми вагових категоріях. Найбільше представництво спортсменів мали господарі – представники збірної України. Також на турнірі виступали боксери з Вірменії, Молдови, Болгарії, Казахстану, Намібії, Хорватії, Азербайджану, Ізраїлю та Узбекистану.

Про сильний склад учасників турніру говорить вже той факт, що багато з них на сьогоднішній день вже отримали олімпійські ліцензії на виступ на Іграх у Токіо-2020. Мабуть, найколоритнішою зіркою змагань став чемпіон Африки Джуніас Джонас (Намібія), на рахунку якого, окрім звання найкращого боксера Чорного континенту, була участь на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро у 2016 році і виграш ліцензії у Токіо-2020. Африканець підтвердив свій високий клас, ставши чемпіоном Меморіалу Мангера у ваговій категорії до 63 кг. Хоча його фінальний бій проти вінничанина Олександра Железняка був досить напруженим, із приблизно рівними шансами на успіх для обох суперників.

Як і передбачалося, перше місце у підсумковому заліку здобула команда України, очолювана на змаганнях особисто головним тренером Національної збірної Леонідом Лоївським. На рахунку наших співвітчизників 14 медалей, з яких 5 золотих, 4 срібних та 5 бронзових. Другу сходинку виборола збірна Вірменії, в якої 10 нагород – 2 «золота», 3 «срібла» та 5 «бронз». Завдяки чемпіонському виступу Джуніаса Джонаса третя сходинка – у Намібії, в якої єдина медаль – золота. 

Усі чемпіони XV Меморіалу Мангера: 

52 кг – Ростислав Білостоцький (УКРАЇНА)

57 кг – Владислав Вєтошкін (УКРАЇНА)

63 кг – Джуніас Джонас (Намібія)

69 кг – Гурген Мадоян (Вірменія)

75 кг – Арман Дарчинян (Вірменія)

81 кг – Андрій Пєтухов (УКРАЇНА)

91 кг – Дмитро Герман (УКРАЇНА)

понад 91 кг – В’ячеслав Гаврилюк (УКРАЇНА) 

Усіх переможців та призерів Меморіалу Мангера привітав головний організатор турніру – президент Федерації боксу Херсонської області Олександр Трутнєв.

До речі, великою втіхою для місцевих вболівальників боксу стало те, що одну з чемпіонських нагород виборов вихованець херсонського боксу: Андрій Пєтухов у фіналі одностайним рішенням суддів святкував перемогу у категорії до 81 кг. Також Андрій отримав нагороду найкращого боксера змагань. Найкращим суддею турніру був визнаний Роман Чернишов.

XV Меморіал Миколи Мангера завершився, але вже скоро розпочнеться підготовка до 16-го турніру на його честь. Одна з головних подій для спорту Херсонщини має жити й надалі.

P.S. Результати усіх фінальних боїв, турнірні графіки, медальний залік та інша статистика доступні за посиланням.

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.