На Чемпіонаті світу серед молоді AIBA буде використана система перегляду поєдинків та live-підрахунок

На Чемпіонаті світу серед молоді AIBA буде використана система перегляду поєдинків та live-підрахунок

Міжнародна боксерська асоціація (AIBA) продовжує працювати над вдосконаленням правил для досягнення якомога вищого рівня прозорості змагань. Зокрема, було запропоновано метод «підрахунку результатів у реальному часі» (live-підрахунок), згідно з яким результати кожного раунду кожним суддею будуть публічно відображатися наприкінці раунду. Однак після завершення третього раунду остаточні результати будуть публічно відображатися лише після оголошення офіційних результатів бою.

У світлі цих нововведень, Рада директорів AIBA проголосувала та затвердила поправки до технічних та змагальних правил AIBA.

Крім того, на Чемпіонаті світу серед молоді-2021 вперше буде проведена процедура перегляду поєдинків. Начальник команди або головний тренер команди, спортсмен якої програв, має право розпочати процедуру протесту протягом 15 хвилин після оголошення результату, а потім протягом наступних 30 хвилин повинен заповнити форму протесту та подати її.

Кожній команді дозволяється не більше двох невдалих переглядів поєдинків протягом змагань. Як тільки команда досягне цієї максимальної кількості, вона не зможе подавати подальші протести під час цього турніру.

Якщо технічний делегат після консультації з журі з перегляду поєдинку визначить, що протест має бути дозволений, поєдинок буде розглядатися журі-спостерігачем, рефері-оцінювачем та суддею-оцінювачем. Результати з рахунком 5:0 або 4:1 не підлягають перегляду, єдиним можливим варіантом для перегляду є роздільне рішення 3:2.

У випадку протесту із заявою про те, що рефері порушив технічне правило AIBA, у протесті повинно бути чітко вказано, яке правило AIBA було порушено, в якому раунді мало місце ймовірне порушення, і як воно вплинуло на кінцевий результат. 

Журі з перегляду поєдинків визначатиме переможця протестованого поєдинку, використовуючи всі три критерії оцінки та враховуючи питання, порушені протестом:

– кількість якісних ударів по цільовій області;

– техніко-тактичне домінування;

– конкурентоздатність.

Рішення журі має бути одностайним і буде остаточним.

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.