Українець Юрій Захарєєв – чемпіон світу серед молоді-2021!

Українець Юрій Захарєєв – чемпіон світу серед молоді-2021!

Український боксер Юрій Захарєєв завоював титул чемпіона світу серед молоді 2021 року, вигравши фінальний поєдинок на світовому форумі, який проходив у місті Кельце, Польща, з 13-го по 23 квітня.

Опонентом 18-річного українського спортсмена був росіянин Чеерав Ашалаєв. Поєдинок складався дуже непросто: за підсумками першого раунду судді віддали перевагу російському спортсмену, але у двох наступних Захарєєву вдалося переломити хід бою і святкувати перемогу роздільним рішенням суддів з рахунком 4:1!

Вітаємо уродженця села Андріївка Білгород-Дністровського району Одеської області Юрія Захарєєва, його особистого наставника Ігоря Юрескула та страшого тренера збірної України серед молоді Олега Кудінова з визначним досягненням – найвищим у молодіжному олімпійському боксі!

Також в останній день змагань на Чемпіонаті світу серед молоді відбулися ще два фінали за участю українських боксерів. Бозорбой Матякубов у категорії до 64 кг поступився з рахунком 0:5 боксеру з Казахстану Сабиржану Аккаликову, а Ілля Тогобицький, який представляє категорію до 75 кг, не зміг впоратися з опором Михайла Усова з Росії, поступившись з рахунком 0:5.

Отже, вітаємо уродженця міста Кропивницький Бозорбоя Матякубова та харків’янина Іллю Тогобицького із здобуттям срібних нагород Чемпіонату світу.

Також нагадаємо, що володарями бронзових нагород у чоловічих змаганнях у складі збірної України стали Руслан Цикало (52 кг) та Денис Салабай (81 кг). Учора, 22 квітня, срібну медаль у жіночому турнірі виборола Христина Лакійчук у категорії 54 кг.

Повні результати фінальних боїв та підсумковий командний залік очікуйте на нашому сайті згодом.

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.