Чемпіонат світу серед молоді-2021: підсумковий командний залік та остаточні результати

Чемпіонат світу серед молоді-2021: підсумковий командний залік та остаточні результати

З 13-го по 23 квітня у місті Кельце, Польща, проходив Чемпіонат світу-2021 серед молоді. Молодіжна збірна України, яка мала на змаганнях широке представництво (10 хлопців та 9 дівчат), завершила ці змагання з одним із найкращих результатів в історії подібних турнірів!

Загалом за підсумками першості у нашої команди одна золота, три срібні та дві бронзові нагороди. Відзначимо, що відразу чотири українські спортсмени вийшли до фінальної частини турніру, що є абсолютним рекордом  нашої молодіжної збірної!

Ще раз нагадаємо імена головних героїв української команди.

Звання чемпіона світу серед молоді здобув Юрій Захарєєв у ваговій категорії до 69 кг, який протягом двох попередніх років вигравав і європейську молодіжну першість.

Срібні нагороди завоювали Бозорбой Матякубов (64 кг), Ілля Тогобицький (75 кг) та єдина дівчина-призер у складі нашої команди Христина Лакійчук (54 кг).

З бронзовими медалями додому повернулися Денис Салабай (81 кг) та Руслан Цикало (52 кг).

Звичайно, надзвичайний успіх усієї команди був би неможливий без тренерського штабу, який очолювали старший тренер молодіжної чоловічої збірної Олег Кудінов та старший тренер жіночої молодіжної команди Роман Семенишин.

Збірна України із шістьма нагородами посіла п’яте місце у підсумковому командному заліку, а очолила рейтинг з великим відривом (відразу вісім золотих медалей) збірна Індії.

Вітаємо спортсменів, тренерів та усіх, хто причетний до визначного досягнення молодіжної збірної України на Чемпіонаті світу!

До вашої уваги – остаточна статистика турніру, включаючи командний залік, рейтинги учасників та підсумкові турнірні графіки.   

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.