Збірна Кіровоградської області посіла перше місце на Всеукраїнському турнірі пам’яті ЗТУ В.П.Звєрєва

У Кропивницькому завершився Всеукраїнський турнір з боксу серед чоловіків пам‘яті Заслуженого тренера України Віктора Звєрєва. Змагання проходили з 29 червня по 3 липня і зібрали близько 100 боксерів майже з усіх регіонів нашої держави.

Перемогу у командному заліку здобула збірна Кіровоградської області, на рахунку якої 2 золоті, 1 срібна та 2 бронзові нагороди. Друге місце посіла збірна Львівської області (2+1+1), а на третій сходинці опинилася команда Одеської області (2+0+0).

До вашої уваги – результати фінальних поєдинків, рейтинг учасників та інша статистика змагань.