Чемпіонат України серед молоді-2021: фінальні результати та підсумковий командний залік

З 25 липня по 1 серпня у Харкові проходив Чемпіонат України з боксу серед молоді, який цього року присвячений пам’яті Заслуженого тренера України Бориса Андрєєва. Змагання відбувалися за підтримки народного депутата України, першого віце-президента ФБУ Дмитра Шенцева.

Місцем проведення молодіжної першості України стала спортивна база ХТЗ, а загалом у чемпіонаті взяли участь 217 боксерів з усієї країни.

Важливо відзначити, що за підсумками Чемпіонату формуватиметься новий склад молодіжної збірної України і визначиться головне коло спортсменів, які представлятимуть нашу державу на Чемпіонаті Європи серед молоді, який восени відбудеться у Чорногорії.

Перемогу у підсумковому командному заліку здобула збірна Харківської області, спортсмени якої завоювали сім золотих, дві срібні та три бронзові медалі.

До вашої уваги – фінальні результати, склад переможців та призерів, підсумковий командний залік, а також інша статистика змагань. Для завантаження файлів перейдіть за нижченаведеними посиланнями.