Чемпіонат Європи серед юнаків та дівчат: переможний вівторок збірної України!

Чемпіонат Європи серед юнаків та дівчат: переможний вівторок збірної України!

З 12-го по 20 серпня у Боснії і Герцеговині проходить Чемпіонат Європи серед юнаків та дівчат. У змаганнях беруть участь 274 спортсмени з 25 країн. Медалі розігруються у 16 вагових категоріях серед юнаків та у 13 категоріях серед дівчат.

У понеділок на ринг виходили 11 українців, які вели боротьбу за медалі першості континенту. Приємно відзначити, що представники вітчизняної збірної здобули 10 перемог з 11 можливих, завдяки чому «синьо-жовта» команда зберігає чудові шанси на перше місце у командному заліку змагань.

Перемоги у півфіналах здобули Таїсія Покусай (40 кг), Кіра Макогоненко (42 кг), Уляна Овсепян (44 кг), Уляна Безфамільна (46 кг), Марія Панасенко (48 кг), Юлія Ступакова (54 кг) та Анастасія Таран (60 кг, на фото), які забезпечили собі як мінімум срібні нагороди Чемпіонату Європи!

Водночас Васіф Керімов (46 кг), Іван Безуглий (54 кг) і Богдан Бойченко (90 кг) подолали чвертьфінальну стадію і тепер налаштовуються на півфінали! Протягом дня лише Дар’я Коваленко (38 кг) поступилася своїй опонентці та стала володаркою бронзової медалі. 

У середу на турнірі – день відпочинку, кульмінація ж Євро-2021 очікується у четвер та в п’ятницю.  

До вашої уваги – результати усіх вчорашніх боїв та склад пар на 19 серпня.

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.