Олег Синєгубов: «Олександр Хижняк – гордість Полтавщини!»

Олег Синєгубов: «Олександр Хижняк – гордість Полтавщини!»

Лідер Національної збірної України з боксу, срібний призер Олімпійських ігор у Токіо Олександр Хижняк, який є, без перебільшення, гордістю не лише свого рідного полтавського краю, а й всієї України, нещодавно був вшанований керівництвом Полтавської області за успішний виступ на головних змаганнях чотириріччя.

Спортсмена преміювали сертифікатом на суму 1 мільйон 500 тисяч гривень від Полтавської обласної ради та Полтавської обласної державної адміністрації. Крім того, особистий тренер та батько нашого героя Олександр Хижняк-старший отримав премію у розмірі 250 тисяч гривень.

Голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов в ексклюзивному коментарі прес-службі ФБУ розповів про великий внесок Олександра Хижняка та його команди у популяризацію спорту і боксу зокрема на Полтавщині та назвав нашого боксера прикладом для молодого покоління українців.

«Олександр Хижняк – гордість Полтавщини! Хлопець із раннього віку розпочав свій шлях разом зі своїм татом, який не тільки його по-батьківськи підтримує, а й тренує. Життєвий шлях Олександра є прикладом цілеспрямованості, мужності та витримки.

Для Полтавської обласної державної адміністрації підтримка талановитих спортсменів – пріоритет. Вона виражається не тільки у словах, а й на ділі. Нещодавно ми урочисто привітали олімпійців і вручили їм грошові сертифікати. Зокрема Олександру подарували сертифікат на 1,5 млн грн, кошти найближчим часом виділять з обласного бюджету. Крім того, ми відзначили й інших спортсменів, які прославляли Полтавщину на Олімпіаді в Токіо.

Спорт – це дисципліна, здоров’я, сила волі! Для мене це не тільки слова. Я пишаюся, що Полтавська область славиться чемпіонами на державному й світовому рівнях. Недарма наш регіон посів перше місце серед інших областей України за кількістю здобутих винагород у Токіо. Такі особистості, як Олександр Хижняк, – приклад для молодого покоління. Його успіхи свідчать про одне – всього можна досягти, якщо цього справді захотіти.

І нещодавно Олександр одружився. Я впевнений, що його обраниця – це в першу чергу його опора, підтримка. Бажаю молодятам любові й злагоди! А особисто Олександру – завжди перемагати й прославляти рідний край!», – відзначив Олег Синєгубов.

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.