Персона дня. Андрій Великовський: «Хочу стати чемпіоном України, чемпіоном світу!»

Персона дня. Андрій Великовський: «Хочу стати чемпіоном України, чемпіоном світу!»

Від сьогодні започатковуємо нову рубрику – «Персона дня», в якій ми будемо знайомити вболівальників українського боксу з цікавими постатями, які формують наш вид спорту. Перший герой рубрики – 27-річний боксер з Маріуполя Андрій Великовський, який активно розвиває свою кар’єру в професіоналах, але мріє і про підкорення найвищих вершин в олімпійському боксі. Зокрема, і на головному старті року – Чемпіонаті України серед чоловіків, що розпочався в Одесі…

Ми запропонували Андрію відповісти на 7 стандартних питань рубрики «Персона дня».

1. Чому бокс та із чого все починалося?

«В бокс мене привів брат після того, як у мене не склалося з танцями. Але, як бачите, в боксі я вже десять років. Мені це подобається».

2. Що вас мотивує кожного дня виходити на тренування?

«Мотивують перспективи розвитку. Адже бокс збудований на перспективах — дійти до якогось етапу, стати чемпіоном України, чемпіоном світу…»

3. Ваше життєве кредо:

«Тільки вперед! Ніколи не зупинятися. Програв бій — йди далі».

4. Чи є місце страху в боксі?

«Так. У мене страх є перед кожним поєдинком, адже всі суперники різні — хтось гірший, хтось кращий. Але це відчуття потихеньку минає».

5. Яким був ваш найважчий бій і чому?

«Напевно, той бій, коли я боксував з розсіченою бровою. Було важко, але в кінцевому підсумку я зробив нокаут».

6. Ваша найважливіша поки що перемога – це…

«…Перший бій на професійному рівні. Адже на нього я покладав особливі сподівання, прагнув закріпитися, показати всім, що я найкращий».

7. Яку мету переслідуєте в боксі?

«Мрію про те, щоб виграти пояс чемпіона світу серед професіоналів. До слова, на професійному рівні я провів уже вісім поєдинків, всі виграв, чотири з них нокаутом».

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.