Андрій Тимошенко: «Я націлений на золоту медаль Чемпіонату України»

Андрій Тимошенко: «Я націлений на золоту медаль Чемпіонату України»

24-річний боксер з Чернігівщини Андрій Тимошенко своїми результатами давно довів, що він є серед найсильніших бійців країни у своїй вазі, зокрема, вже кілька разів поспіль ставав призером національних першостей. Вихованець Новгород-Сіверського боксерського клубу “Лідер” на Чемпіонаті України-2021 знову пройшов до півфіналу, після чого відповів на запитання прес-служби ФБУ.   

– Вітаємо тебе з перемогою над Семеном Грушецьким у чвертьфінальному бою категорії до 75 кг! Поділись своїми враженнями від цього поєдинку.

– Перший поєдинок на змаганнях для мене пройшов нормально. Розкачався, відчув ринг. У п’ятницю – півфінал. Я розраховую на золоту медаль, а там – що Бог дасть.

– Що тебе мотивує займатися боксом?

– Я люблю цю справу. Заради цього живу. Звичайно, хочу стати чемпіоном світу серед професіоналів. Це те, що спонукає мене знаходитись у боксі.

– В цьогорічному чемпіонаті України не бере участі Олександр Хижняк, з яким у тебе були постійні «заруби» за медалі. На твою думку, ця обставина допоможе тобі взяти золоту нагороду цього разу?

– Я націлений на «золото». Суддівство хороше. Сподіваюсь, що я таки досягну свого.

– Ти завжди славився своїм шаленим темпом. Який стиль боксу сповідуєш?

– Я боксую на контратаках. Завжди. Я — не темповик.

– Наостанок, твої побажання молодим боксерам, що прагнуть виграти чемпіонат України?

– Насамперед, треба вставати вранці і тренуватись, знаходити в собі сили та мотивацію для того, що ти робиш. Тільки так можна потрапити на Чемпіонат України і сподіватись на успішні виступи.

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.